احتمالا از  آنتی ویروس ها سنگین و آپدیت آنها خسته شده اید، یا بعد از صدمه برنامه های مخرب به کامپیوتر متوجه ورود ویروس شده باشید. بسیاری از کاربران که کارهای اداری و اساسی خود را با رایانه انجام می دهند همواره از این مورد نگرانی بسیار زیادی دارند. نرم افزار Zemana AntiLogger v1.9.2.172 Multilingual که آخرین نسخه ی ارایه شده این نرم افزار و چند زبانه آن می باشد به شما این تکنولوژی را اعتا می کند که به راحتی و بدون نیاز به آپدیت کردن بانک اطلاعاتی نرم افزار، با برنامه های مخرب مقابله کنید.
این نرم افزار امنیتی بسیار پیشرفته که سایت یک موبایل برای دانلود قرار داده است بدون نیاز به شناسایی ویروس و با اطلاعات بسیار گسترده در بانک اطلاعاتی خود هر گونه فعالیت مشکوک و اضافی را از همان ابتدا حذف و قبل از وارد شدن صدمه به سیستم و اطلاعات، شما را ایمن می کند. این مورد از اینجا در امور اطلاعاتی و بانکی اهمیت می یابد که امکان ورود برنامه مخرب به هیچ وجه ممکن نمی باشد و این امنیت نرم افزار به طرز پیشرفته ای از خروج اطلاعات سیستم شما محافظت به عمل می آورد.

همواره کاهش سرعت سیستم عامل بعد از نصب آنتی ویروس ها یک مشکل اساسی و عمده برای کاربرانی بوده است که فقط نیاز به امنیت اطلاعات دارند، این نرم افزار به هیچ وجه سرعت سیستم شما را کم نمی کند و همچنین هیچ تداخلی با آنتی ویروس های رایج نداشته و می تواند به عنوان یک همیار بسیار قدرتمند برای آنتی ویروس شما واقع و از اطلاعات شما حداکثر مراقبت را به عمل آورد. لازم به ذکر است اکثر دزدی اطلاعات محرمانه از طریق وب انجام می شود که بسیاری از آنتی ویروس ها سعی در کنترل این عامل دارند، ولی قادر به کنترل و امنیت کامل اطلاعات شما از این طریق نمی باشند.
نرم افزار جالب و کاربردی Zemana AntiLogger این مورد را نیز مورد بررسی قرار می دهد و در صورت مشاهده هر گونه فعالیت و استفاده غیر عادی از اطلاعات شما، فرآیند آن را متوقف و از انتشار یافتن اطلاعات محرمانه شما از طریق وب که توسط پروتکل های HTTP , HTTPS مدیریت می گردند جلوگیری به عمل می آورد. با این نرم افزار به عنوان یک مکمل برای آنتی ویروس خود می توانید به راحتی جلوی هکر ها و دزدان اطلاعات اینترنت را بگیرید و با امنیت بیشتری به تبادل اطلاعات بپردازید.

نرم افزار فوق مدرن و قدرتمند امنیتی ویندوز

قابلیت ها و امکانات اصلی نرم افزار AntiLogger

    * جلوگیری از سرقت داده های مبادله شده از طریق اتصالات وب (HTTP / HTTPS / SSL)
    * شناسایی مخرب های جدید بدون انجام به روز کردن بانک اطلاعاتی
    * امکان از بین بردن و جلوگیری کردن از فعالیت برنامه های مخرب بدون نیاز به شناسایی آنها
    * سرعت بسیار بالا در اجرا و پاسخ دهی نرم افزار و کم نکردن سرعت اجرای سیستم عامل
    * عدم نیاز به اسکن تک تک فایل های سیستم و جلوگیری مستقیم از فعالیت برنامه های مخرب
    * نصب و رابط کاربری بسیار مناسب و قابل درک برای تمام کاربران
    * حفاظت کامل از اطلاعات محرمانه همچون اطلاعات اداری، بانکی، ایمیل ها و ...
    * قابلیت حفاظت از صفحه نمایش و جلوگیری از اجرای برنامه های مضر و تصرف صفحه نمایش کامپیوتر
    * سازگاری با اکثر نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز 7 و ویندوز ویستا